china eyeglasses suppliers


★ Naša história

Spoločnosť bola založená v roku 2011, TaiZhou Feirong Glasses Co, Ltd sa stala jedným z kľúčových podnikov v oblasti okuliarov priemyslu v Číne. Špecializujeme sa na spracovanie brúsok a prispôsobenie značiek už takmer 8 rokov.


naša továreň

Feirong sa nachádza v Taizhou Duqiao, hlavnom meste okuliarov v Číne. Máme vlastné továrne. To všetko znamená, že máme jedinečnú výhodu v cenách produktov, kontrole kvality výrobkov, dobe trvania a tak ďalej. V roku 2018 sa naša továreň presunula do väčšej budovy a zriadila úplne novú bezprašnú dielňu, aby ďalej zlepšovala kvalitu výrobkov a rozšírila rozsah výroby. Najnovšie presné stroje, vysoko vyškolený personál a roky skúseností v priemysle nám umožňujú vyrábať krásny a kvalitný výrobok v našej továrni. Naším poslaním je vytvárať pridanú hodnotu pre našich hostí.


china sunglasses factory


Naše výrobky

Feirong, ako vedúca spoločnosť na trhu, navrhujeme, vyvíjame a vyrábame okuliare. Naše výrobky zahŕňajú:

1.Sunglasses

2.Fashion slnečné okuliare

Slnečné okuliare 3.TR90

4.Sportové slnečné okuliare

5.Výrobné slnečné okuliare a party

6.Čítanie okuliarov

7. Príslušenstvo pre sklá

A tak ďalej...

Všetky naše výrobky spĺňajú medzinárodné štandardy kvality (Štandard CE a FDA Standard atď.)


china eyewear factory manufacturer supplier sunglasses made in china


Aplikácia produktu

Hlavné sviatočné udalosti

Sociálne darčeky

Módne udalosti

Rôzne strany

Vonkajšie aktivity

Priemyselný a vedecký výskum

Vylepšenie domácnosti

Denné použitie


Naše osvedčenie

CE, FDA, BSCI


sunglasses certification


Výrobné zariadenia

Vstrekovací stroj, Bezprašná rastlina, Baliaci stroj, Náterový stroj.


Produkčný trh

S vysoko kvalitnými výrobkami, konkurencieschopnou cenou, vynikajúcim servisom a dobrou povesťou sme získali skvelú podporu od zákazníkov po celom svete. Tiež riadime a zjednodušujeme dodávateľský reťazec pre hlavné svetové módne značky a maloobchodníkov. Našim hlavným trhovým predajom: Severná Amerika, Južná Amerika, Európa, Austrália, niektoré krajiny Ázie a tak ďalej. Kvalitní zákazníci každoročne rastú.


Naša služba

Zákazník najprv vytvorte hodnotu pre zákazníkov! Vždy požadujeme, aby sme dosiahli najrýchlejšiu, najnovšiu a najspoľahlivejšiu službu. Pomôžeme vám nielen kontrolovať cenu, ale aj najdôležitejšiu kvalitu kontroly. Poskytujeme tiež profesionálne neustále popredajné služby na riešenie ťažkostí. FeiRong, partner, na ktorom sa môžete spoliehať!


sunglasses suppliers china