Ako si vybrať slnečné okuliare Fit Your Face

- Dec 21, 2020-


S rozvojom doby, ľudia kupujú slnečné okuliare už len chrániť svoje oči pred uv poškodením, ale viac, aby sa sami vyzerať krajšie. Tak ako si vybrať správne slnečné okuliare, aby ste vyzerali v pohode, pekný a krásny?

 

1. Vyberte si podľa tvaru obočia

Všeobecne platí, že obočie sú ideálne zladené s hornou časťou rámu slnečných okuliarov a mierne nad ním.

Obočie vrchol a obočie chvost môže byť o niečo vyššia ako rám, obočie a rám v súlade zvyčajne vyzerá najviac harmonické.

Obrátené obočie nie je vhodné pre obrátené slnečné okuliare (ako sú mačacie oči), ktoré budú vaše funkcie vyzerať viac obrátene.

 

 

2. Vyberte si podľa polohy očí

Keď je oko naHoreobjektívu, je ľahké sa objaviť slouchy, aless;a it je to legračníkeď očiv dolnej časti.

Rozdeľte okuliare vodorovne na polovicu, s očami mierne nad "deliaca čiara"je najlepší .

Polohu očí je možné nastaviť cez nos zvyšku okuliarov a okuliare nohu.

 

3.Vyberte si podľa nosa

Nos je jediná zvislá čiara tváre, s dôrazom na túto líniu môže zvýšiť trojrozmerný pocit tváre

Ľudia s krátkym nosom by sa mali rozhodnúť pre konektor rámu objektívu na hornej časti slnečných okuliarov, ktoré vizuálne "rastú" nos, a naopak pre slnečné okuliare s konektorom na dne.

Slnečné okuliare s vysokým konektorom na ráme objektívu sú vhodné aj pre ľudí s veľkým nosom. Ak sa rám nedotýka nosa a samotný rám je tenší, efekt bude lepší.

 

4. Vyberte si podľa tvaru tváre

Ľudia s predĺženými tvárami majú tendenciu nosiť okrúhle okuliare, aby ich tváre vyzerať kratšie vizuálne, zatiaľ čo šošovky sú vhodnejšie pre teplé tóny, ako je ružová alebo víno pridať mäkkosť do tváre.

Ľudia s okrúhlou tvárou uprednostňujú okuliare sveľké ahrubý rám. Ak si vyberiete okuliare s tenkými rámami, vaša tvár sa zobrazí väčšia. Môžete si vybrať tmavšie šošovky, aby vaša tvár vyzerala kompaktnejšie.