Čo by sme mali venovať pozornosť pri výbere slnečné okuliare

- Dec 18, 2020-

Slnečné okuliare má nielen akciu, ktorá zabraňuje ultrafialovému žiareniu, zabrániť jasnému svetlu, zabrániť vertigo , ale tiež byť symbolom akejsi módy. V dnešnej dobe sa už stal jedným z potrebných článkov masového spotrebiteľa, hrajú dôležitú úlohu v modernom živote. Z tohto dôvodu, kvalita výrobkov slnečných okuliarov priťahuje stále viac a viac pozornosti od spoločnosti.

 

Ako bežní spotrebitelia, čo by sme mali venovať pozornosť pri výbere slnečných okuliarov?

 

1. Splniť testovacie normy v krajine.

V súčasnosti sú najčastejšími testovacími kritériami v rôznych krajinách: európska norma EN1836, americká norma ANSI Z80.3, austrálska norma AS/NZSI1067 a čínska norma QB2457. Vykonávanie týchto noriem má veľmi dobrý dohľad nad trhom s slnečnými okuliarmi a účinne chráni práva a záujmy spotrebiteľov a osobnú bezpečnosť.

 

2. U.Vochranná značka

Hlavnou funkciou slnečných okuliarov je zabrániť silnému svetlu a oslnenia, najmä ultrafialovému žiareniu, aby sa ochránilo zdravie očí pred poškodením v lete. Poškodenie ultrafialových lúčov na ľudských očiach závisí najmä od vlnovej dĺžky ultrafialového žiarenia, radiačnej doby a intenzity žiarenia, ako aj od sily vlastného obranného mechanizmu ľudských očí. Rohovka a šošovka sú očné tkanivá najčastejšie poškodené ultrafialovými lúčmi a solárnou keratitídou a poranením endotelu rohovky.

Preto, povedzme jednoducho, pri nákupe slnečných okuliaroves, musí venovať pozornosť objektívu a balenia majú označenie "UV400" a "zabrániť ultrafialovému žiareniu".

 

3. Identifikácia výkonnosti bezpečnosti

Slnečné okuliare s bezpečnostnými ochrannými prvkami sú vyrobené z materiálov odolných voči nárazu, ako súObjektív, a sú často označené "odolný proti nárazu výkon", "FDA schválený" a "v súlade s najvyššími normami v Európe a Spojených štátoch" na etiketách a pokynoch. Takéto výrobky sú dobrou voľbou pre motocyklových jazdcov a vodičov, ktorí majú špeciálne požiadavky na bezpečnostný výkon.

 

4. V závislosti od udalosti

V závislosti od zdroja svetla a príležitosti, farba objektívu bude mať vplyv na tieňovanie efekt. Ak chcete, aby vaše slnečné okuliare boli účinné proti letné oslnenia, mali by ste mať okuliare dostatočne hlboko vo farbe, ale pri jazde alebo jazdy, nevyberá šošovky, ktoré sú príliš tmavé. Žlté, oranžové a svetlo červené slnečné okuliare môžu spôsobiť namáhanie očí, ale žlté šošovky pracujú lepšie v červenej a zelenej, respektíve pre rozlíšenie semaforov.

 

5. Šaty podľa vášho osobného štýlu a tvaru tváre

Pre moderných ľudí,Slnečné okuliarenie sú len pre blokovanie slnka , ale viac pre zodpovedajúce oblečenie a robiť samiVyzeráChladič. Slnečné okuliare slúžia ako módny článok,je'je lepšie byťHarmonickýMedziOkuliareAtvar tváre,ŠatyATemperament.

 

Slovom, ako spotrebitelia,Smeby mali zvážiť kvalitu výrobku, značku, štýl a štýl koordinácie pri výbere slnečných okuliarov výrobkov. V čase nákupu by sa malo požadovať úplné balenie a udržiavať ho v poriadku, je to záväzok výrobcu k výkonnosti výrobku. Alebo nech obchodník označí tieto dodatočné ochranné funkcie na faktúre, akonáhle dôjde k sporu, nebude pasívny kvôli nedostatku dôkazov.


Dvojica:nie Ďalšie:Vedomosti o okuliaroch - Záves